Casa Na Praia De Ipitanga
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Lauro de Freitas Casa Na Praia De Ipitanga Lauro de Freitas biedt plaats aan maximaal 10 gasten en is gelegen binnen 25 minuten wandelafstand van natuurgebieden zoals het Ecological Park of Atlantic Villages. Deze 2-badkamer villa ligt binnen 2 km afstand van het Praia de Buraquinho en biedt Wi-Fi en een privéparkeerplaats.
Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar het Praia do Flamengo binnen 10-minuten rijafstand van dit vakantiehuis. Deze gesitueerde in Lauro de Freitas Casa Na Praia De Ipitanga is binnen 2,1 km afstand van de Parochie van Santo Amaro Ipitanga gesitueerd.
Gasten kunnen van het uitzicht op de tuin genieten. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een apart toilet en een douche.
De keuken van de gesitueerde in Lauro de Freitas Casa Na Praia De Ipitanga is uitgerust met een koelkast en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte. Café da Praça serveert gerechten uit Zuid-Amerikaanse keuken en ligt op 10 rijminuten. De dichtstbijzijnde luchthaven bij deze woning is Luis Eduardo Magalhaes, op 5 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Na Praia De Ipitanga?
Gasten van Casa Na Praia De Ipitanga kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Casa Na Praia De Ipitanga van de luchthaven Luis Eduardo Magalhaes?
Casa Na Praia De Ipitanga ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Luis Eduardo Magalhaes. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Na Praia De Ipitanga?
Gasten van Casa Na Praia De Ipitanga kunnen eten in Café da Praça restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Na Praia De Ipitanga?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Na Praia De Ipitanga. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Na Praia De Ipitanga?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Lauro de Freitas zijn de Parochie van Santo Amaro Ipitanga en het Praia de Buraquinho, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Casa Na Praia De Ipitanga liggen. Daarnaast is het Praia do Flamengo (3 km) ook een aanrader om te bezoeken.